تبلیغات
انتظار خورشید - مقام معظم رهبری: رئیس جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌ ی ملت است.

انتظار خورشید

... و هیچ اندیشیده ای که آیا تو را نیز از آن خورشید نصیبی خواهد بود؟

مقام معظم رهبری: رئیس جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌ ی ملت است.
حضور مردم در انتخابات حماسی، دشمن‌شکن و لبیک به رهبری بود.
حضور مردم در پای صندوق‌های رأی چشمگیر بود. مردم با این حضور خود در واقع نظام جمهوری اسلامی را به عنوان یک حکومت اسلامی تأیید کردند.
مردم با حضور گسترده در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت کرده و استکبار جهانی و معاندین نظام اسلامی را در رسیدن به اهداف شوم خود مأیوس کردند.
مردم در پای اصول و آرمان‌های انقلاب هستند مردم با این حضور ثابت کردند که از هیچ چیزی هراس نداشته و در راه اسلام و مقام معظم رهبری هستند.
انتخابات 24 خرداد امسال، همایش اقتدار، هوشیاری، بصیرت و خرد ورزی مردم بود. انتخابات 24 خرداد یکی از جلوه های بلوغ سیاسی مردم این کشور بود و شاهد خلق با شکوه حماسه سیاسی از سوی مردم بودیم.

حضور گسترده مردم برپای صندوق های رای نشان دهنده لبیک مردم به پیام مقام معظم رهبری بوده است و حقیقتا این حضور دشمنان را گیج کرد و آن ها نمی توانستند این حضور را تحلیل کنند. بصیریت و رشد مردم این کشور در حد بالایی است بار دیگر مردم این کشور به رسانه های خارجی و تبلیغات آن ها هیچ اعتنایی نکردند و به صورت پرشور بر پای صندوق های رای حاضر شدند.
بنده این حماسه بزرگ سیاسی را به مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ملت بزرگوار و پیروز ایران اسلامی و رئیس‌جمهور منتخب ملت جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دکتر حسن روحانی تبریک عرض می نمایم.
امید است به شکرانه اعتماد ارزشمندی که ملت نسبت به ایشان ابراز کرده، در حفظ استقلال و آبادانی میهن اسلامی، پاسداری‌ از ارزش‌ها و آرمان‌های امام خمینی (ره) و نگاهبانی از میراث گرانقدر آن بزرگوار، که همانا جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است، رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری و احقاق حقوق ملت شریف ایران در جهان با استفاده از نیروهای ارزشی، ولائی و متدین، متخصص، کار آمد و جوان موفق بوده و همان‌‌طور که در تبلیغات انتخاباتی خود اعلام نمودند روش و منش مستقل و معتدل خود را در تمام عرصه ها به اثبات رسانند.


جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر روحانی
در افق جدید این پیروزی برایتان از خداوند منان
آرزوی توفیق می نمایم.


به امید فردایی بهتر

نویسنده وبلاگ: ارسونی